Rynkiem energii zaczynają rządzić oferty nie tylko na prąd. Po ofertach z serwisantami, przyszedł czas na pakiety medyczne. Co prawda, PGE nie jest pierwszym sprzedawcą, który oferuje pomoc medyczną, ale za każdym razem należy szczegóły sprawdzić w regulaminie. 

Cennik najważniejszy

Z informacji prasowych czytamy, że PGE pragnie zwiększać atrakcyjność swoich ofert. W tym też kierunku rozwija się cały rynek. Wdrażamy oferty promocyjne i planujemy kolejne, tak aby potrzeby naszych klientów były zaspokajane, w jak najszerszym zakresie. Więcej przeczytać można na http://rankingcenpradu.pl/zdrowa-energia-pge-nowy-cennik-nowa-oferta-pge bądź  na stronie EnergiaDirect.pl – Oferta na prąd od PGE pt. „Zdrowa energia PGE”.

Wariant „opieka PGE” ma gwarantować stałą stawkę za energię dodatkowo sprzedawca zobowiązuje się do zorganizowania i pokrycia kosztów związanych m.in. z dojazdem lekarza lub wizytą we wskazanej placówce medycznej, wizytą u lekarza specjalisty, diagnostyką obrazową, zabiegami rehabilitacyjnymi, transportem medycznym czy usługami konsultanta szpitalnego.