Prąd z Serwisantem 24H Plus to jedna z najpopularniejszych ofert Taurona dla gospodarstw domowych. Czym wyróżnia się spośród innych ofert energetycznych?

Awaria? Wezwij fachowca!

Prąd z Serwisantem 24H Plus to oferta, która oprócz dostaw prądu zawiera pomoc fachowców w przypadku awarii domowych. Oferta uzyskała tytułu oferty miesiąca czerwca 2017 portalu EnergiaDirect.pl. W ramach tej propozycji Tauronu można w razie awarii uzyskać pomoc elektryka, serwisanta urządzeń, ślusarza, hydraulika i szklarza. Specjalista na miejsce danej awarii powinien się zjawić w ciągu 24 godzin o momentu zgłoszenia. Wyjątkiem jest elektryk, który na miejsce awarii powinien dotrzeć w ciągu 4 godzin.

Cena energii elektrycznej

Osoby, które zdecydują się na ofertę Prąd z Serwistantem 24H Plus mogą z Tauron podpisać umowę na okres 2 lub 3 lat. Stawka za 1 kWh dla gospodarstw domowych korzystających z taryfy jednostrefowej, czyli G11 wynosi 0,2966 zł. Z kolei stawka w taryfie dwustrefowej G12 wynosi odpowiednio:

  • W strefie I 0,3667 zł
  • W strefie II 0,1881 zł.

Sprzedawca daje gwarancję niezmienności ceny energii do końca trwania umowy. Dla obu grup taryfowych obowiązuje jedna stawka opłaty handlowej – 14,96 zł miesięcznie. Porównaj ceny energii na EnergiaDirect.pl.

Oprócz tego Tauron Sprzedaż przygotował dla swoich klientów specjalny program „Zwrot za prąd”. Im więcej produktów czy usług Taurona wybierze klient, tym większy otrzyma zwrot za prąd. Szczegółowe informacje na temat tego programu można uzyskać na stronie internetowej sprzedawcy lub na http://rankingcenpradu.pl/zwrot-za-prad-nowy-program-kliencki-taurona.html